+38(067) 409-91-xx pokaż +38(050) 845-80-xx pokaż

Minibrowary na 200, 300, 500 litrów

Wyświetl:
Sortuj według:
Minibrowary na 200, 300, 500 litrów
1 529 440грн.
Minibrowary na 200, 300, 500 litrów
2 103 961грн.
Minibrowary na 200, 300, 500 litrów
2 846 900грн.
Minibrowary na 200, 300, 500 litrów
1 622 400грн.
Minibrowary na 200, 300, 500 litrów
2 629 699грн.

Jak stworzyć udany biznes, otwierając browar restauracyjny?
Jeśli rozstrzygnęliście otworzyć własny minibrowar w restauracji - oznacza przyślij do prawidłowej decyzji, ponieważ dziś mnóstwo ludzi oddają przewadze nad sklepowym sztucznie stworzonym piwem - naturalne, które wyrabia się z jakościowych produktów i ma smaczny i niepowtarzalny zapach i послевкусие.
Dlatego warto kupić minibrowar, aby móc produkować świeże, zdrowe i wysokiej jakości piwo oraz oferować ludziom możliwość delektowania się nim w wyjątkowej, przyjaznej atmosferze.
Jak przyciągnąć klientów i zaangażować ich w proces warzenia piwa?
Aby browar cieszył się popularnością i aby klienci przychodzili po coś więcej niż tylko skosztować pysznego chmielowego napoju, należy zaoferować harmonijnie zaprojektowaną przestrzeń i pokaz, który sprawi, że ludzie będą podekscytowani: będą chcieli ponownie odwiedzić pub lub restaurację.
Niektóre restauracje tworzą domowy browar za szybą, aby klienci mogli obserwować proces warzenia piwa. Inni właściciele idą o krok dalej i pozwalają gościom wykonywać proste czynności, aby ich zainteresować i zaciekawić tym, jak będzie wyglądało ich własne, domowe warzenie chmielu.
Warto zaznaczyć, że wiele osób wraca do restauracji z browarami ze względu na niepowtarzalną i oryginalną akcję, odpowiednio stworzoną atmosferę i piwo.
Jeśli kupisz browar domowy i w inteligentny sposób przyciągniesz gości, instalacja spłaci się w krótkim czasie.
Korzyści z minibrowaru
Domowy minibrowar ma wiele zalet, ale jego najważniejszą i główną zaletą jest przystępny koszt, który w porównaniu z profesjonalnym sprzętem do produkcji jest przystępny.
Mając browar można mieć rynek zbytu w postaci stałych klientów, ale trzeba pamiętać, że miłośników piwa trzeba umiejętnie przyciągać i utrzymywać smakiem trunku oraz ciekawymi promocjami i akcjami.
Warto również zauważyć, że browar 100 litrowy i browar 200 litrowy zajmują niewiele miejsca. Średnio, w zależności od wielkości browaru, można zajmować od 30 do 150 metrów kwadratowych.
Zaletą jest prosta konserwacja: piwowar musi monitorować procesy, postępować zgodnie z algorytmem i reagować na sygnały urządzeń na czas, więc jedna lub dwie osoby wystarczą do jego obsługi.
Długowieczność urządzenia zadowoli nawet najbardziej wymagających właścicieli, ponieważ minimalny okres eksploatacji browaru wynosi ponad 20 lat.
Warto odznaczyć, że minibrowar na 100 litrów ma demokratyczną i niewysoką cenę, przy konieczności potęgę jej można zwiększyć dzięki kupnu nowego sprzętu.
Bardzo ważnie rozumieć, który browar należy kupować: na 100 litrów czy browaru na 300 litrów. Browar o pojemności 500 litrów wystarcza zwykle na 200-250 miejsc; nie należy kupować zbyt dużo sprzętu na początek działalności, ponieważ na początku trzeba wybrać receptury i znaleźć klientów, którzy będą częstymi gośćmi w pubie.Jak szybko zwraca się koszt żywego piwa?
Zwrot z 500-litrowego browaru będzie zależał od liczby klientów, tempa sprzedaży odurzającego napoju, a także jego popularności. Dlatego trudno powiedzieć, który browar domowy warto kupić na początek: za 100 czy 500 litrów.
Należy wziąć pod uwagę możliwości sprzedaży napoju, dlatego na początek, aby uzyskać status pubu, wystarczy wybrać 100-litrowy browar domowy i z czasem rozbudowywać go, kupując nowe zbiorniki i instalując je jako dodatkowe wyposażenie, nie zakłócając procesu warzenia.

Jak przygotować wysokiej jakości napój w browarze restauracyjnym?
Każda osoba, która inwestuje w firmę, chce, aby przynosiła ona zyski. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że oszczędzając na jakości sprzętu, można przygotować napój chmielowy niskiej jakości, dlatego należy wybierać firmy oferujące sprzęt wysokiej jakości i w demokratycznych cenach, takie jak Termo-Pab.
Aby przygotować smaczny i aromatyczny napój chmielowy, należy użyć
surowce wysokiej jakości:
niezawodny i nowoczesny sprzęt;
Własna, sprawdzona technologia parzenia;
unikalną wiedzę i umiejętności doświadczonego piwowara.

Wniosek
Minibrowar o pojemności 500 litrów ma dość wysoką cenę, ale aby się opłacało, należy wybrać odpowiedni litraż, a także wysokiej jakości i niezawodny sprzęt.
Bardziej odpowiedni jest zakup browaru na 100 lub 200 litrów, aby szybko odzyskać koszty i zdobyć stałego klienta do dalszej ekspansji biznesowej. Sprzęt do stworzenia mini browaru można kupić od firmy Termo-Pab, która oferuje indywidualne podejście, możliwość stworzenia projektu i nieoprocentowanych rat oraz 36-miesięczną gwarancję na sprzęt.
Ukryć


Pokaż więcej