+38(067) 409-91-xx pokaż +38(050) 845-80-xx pokaż

KOMPLETUJĄCE BROWARY

Aby browar działał sprawnie i bez zakłóceń, należy zakupić w “Termo-Pab” nie tylko urządzenia o wymaganej pojemności, ale także dodatkowe akcesoria, które są niezbędne i nieodzowne w profesjonalnej działalności.
“Termo-Pab” oferuje korzystne ceny, a także indywidualne podejście do każdego klienta i doświadczonych specjalistów, którzy doradzą i pomogą w wyborze.
Browar musi być w stanie prowadzić działalność w sposób ciągły:
●    kolejność zaparzania;
●    Mycie KEG/SIP;
●    lej do piwa;
●    wytwornica pary;
●    stacja chłodnicza;
●    destylacja i rektyfikacja.


Do gotowania tryb
Do gotowania tryb jest uważany za serce dowolnego browaru, ponieważ w nim odbywa się przygotowywanie piwnej brzeczki. Do gotowania tryb podkrada się fachowcami kompanii “Termo-Pab”, zależnie od potęgi browaru.


W kompletowanie do gotowania trybu browaru może wchodzić:
●    kadź zacierna;
●    kadź browarnicza;
●    kadź zacierna;
●    kadź filtracyjna;
●    whirlpool;
●    zbiornik przeznaczony na gorącą wodę;
●    zbiornik przeznaczony do zimnej wody;
●    zbiornik analizatora wstępnego;
●    rurociągi;
●    platforma technologiczna.

W przypadku zakupu do użytku domowego można nabyć tylko zestaw podstawowy.
Mycie CIP

Aby uprościć i przyspieszyć proces mycia i sterylizacji, można kupić w “Termo-Pab” odpowiednią myjkę ciśnieniową z opcją dostawy.
Myjnia CIP może automatycznie dezynfekować sprzęt, akcesoria i rury za pomocą detergentów oraz pary, bez konieczności odłączania ich od systemu.
Istnieje możliwość zakupu myjki CIP jedno- lub wielo zbiornikowej, a także myjki mobilnej, w zależności od wydajności zakładu.


Fermentacja
Można kupić chmielarkę, która umożliwia dodawanie chmielu na różnych etapach dojrzewania piwa. Na przykład chmiel można dodać na początku, aby dodać goryczki, w środku, aby zrównoważyć smak i aromat, oraz na końcu, aby uwydatnić aromat.
Proces przesypywania można również zautomatyzować dzięki odpowiedniemu wyposażeniu.

Generatory pary
Wytwornica pary jest niezbędna w średnich i dużych browarach, ponieważ podgrzewa surowiec o gęstej konsystencji do wymaganej temperatury. Przy pomocy tego sprzętu wykonuje się także wiele innych ważnych czynności.

Najpowszechniej stosowanymi urządzeniami o średniej wydajności do użytku domowego są systemy parowe do użytku profesjonalnego, kotły ciepłownicze.
Najpopularniejsze obecnie wytwornice pary to wytwornice pary o działaniu ciągłym, które mogą pracować przez długi czas bez wyłączania, przy czym wszystkie procesy doprowadzania cieczy lub inne czynności odbywają się automatycznie. Mężczyzna musi jedynie nadzorować procesy z boku.

Firma “Termo-Pab” oferuje wytwornice pary o wydajności od 22 kg/h do 115 kg/h.
Stacja chłodnicza
Stacja chłodnicza jest tworzona w celu chłodzenia systemu, a także zapewnienia odpowiedniego chłodu i utrzymania go w zbiornikach.
Konieczny może być zakup urządzenia chłodniczego od firmy “Termo-Pab”:
●    chłodzenie brzeczki przed fermentacją;
●    chłodzenie brzeczki podczas fermentacji.
Układ zapewnia chłodzenie glikolu propylenowego i wody, które dostają się do płaszcza urządzenia, oraz zapewnia obniżenie temperatury mieszaniny w zbiorniku i utrzymanie zadanej temperatury w zbiorniku.

Destylacja i rektyfikacja
Proces destylacji jest niezbędny w browarnictwie do oddzielenia cieczy o określonej temperaturze wrzenia. Głównym zadaniem jest zamiana cieczy w parę i jej kondensacja. W ten sposób można oczyszczać wodę przeznaczoną dla browaru.
Rektyfikacja to proces, w którym oddziela się ciekłe, szkodliwe oleje i składniki, które mogą mieć negatywny wpływ na człowieka. Dlatego też, aby napój chmielowy był nie tylko smaczny, ale i bezpieczny, stosuje się metodę rektyfikacji, polegającą na rozdzielaniu mieszanin płynnych na dwie części.
Dlaczego warto wybrać “Termo-Pab”?
Firma “Termo-Pab” oferuje wysokiej jakości sprzęt do domowej lub profesjonalnej produkcji pysznego napoju odurzającego. W sklepie internetowym można zakupić zarówno standardowe wyposażenie do zaparzania napoju, jak i wyposażenie dodatkowe, dzięki któremu przygotowanie staje się prostsze, łatwiejsze i szybsze.
Jeśli jesteście gotowi warzyć smaczny, chmielowy napój o wysokiej jakości, aromacie, smaku i naturalności, to warto zamówić projekt przyszłego browaru i kompetentny dobór sprzętu u specjalistów z “Termo-Pab”, którzy potrafią stworzyć potężny browar na miarę indywidualnych potrzeb, przynosząc właścicielowi stały dochód i popularność.
Ukryj stronę