+38(067) 409-91-xx pokaż +38(050) 845-80-xx pokaż

Destylacja i Rektyfikacja

Wyświetl:
Sortuj według:
Destylacja i Rektyfikacja
52 951грн.
Destylacja i Rektyfikacja
80 721грн.
Destylacja i Rektyfikacja
87 740грн.
Destylacja i Rektyfikacja
234 529грн.
Destylacja i Rektyfikacja
296 342грн.
Destylacja i Rektyfikacja
389 829грн.
Destylacja i Rektyfikacja
436 331грн.
Destylacja i Rektyfikacja
804 751грн.
Destylacja i Rektyfikacja
1 359 970грн.
Firma “Termo-Pab” oferuje nowoczesne urządzenia zarówno dla małych browarów, jak i dla dużych hal oraz wysokiej jakości destylatory, które spełniają normy i przepisy. Tylko w naszej firmie można uzyskać odpowiedzi na pytania, a także inteligentnie dobrać sprzęt w zależności od wydajności browaru, możliwości finansowych i wymagań.
●    dostawa elitarnego sprzętu odpowiedzialną kurierską służbą po całym terytorium Ukrainy.
●    całodobowe wsparcie centrum serwisowego;
●    dostępność sprzętu w systemie ratalnym;
●    indywidualne podejście do każdego klienta;
●    przystępne ceny za sprzęt i świadczenie usług;
●    realizacja projektu w możliwie najkrótszym czasie;
●    możliwość tworzenia projektów;
●    produkt certyfikowany;
●    wysokiej jakości instalacje o różnych wydajnościach;

Nasza firma, “Termo-Pab”, oferuje

Aparat destylacyjny jest uważany za niezbędny i nieodzowny element wyposażenia, dlatego musi być wysokiej jakości i wielofunkcyjny, tak jak sprzęt prezentowany przez “Termo-Pab”. Wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednią wydajność urządzeń, w zależności od planowanej lub istniejącej wydajności Twojego browaru.
W sklepie internetowym można kupić aparat w rozsądnej cenie i z najlepszymi funkcjami do wytwarzania produktu wysokiej jakości.

Firma “Termo-Pab” dostarcza wysokiej jakości sprzęt piwowarski od 2017 roku i ma na swoim koncie liczne projekty, zadowolonych klientów i wyjątkowe piwa warzone w wyposażonych przez siebie obiektach.

Zalety zakupu sprzętu w firmie “Termo-Pab”

Kupując destylator od “Termo-Pab”, możesz cieszyć się wysoką jakością i szybkim ogrzewaniem, brakiem przywierania brzeczki, łatwym czyszczeniem zbiorników i bojlerów.
Warto zaznaczyć, że ta metoda destylacji jest praktyczna i trafna, ponieważ podczas ogrzewania cieczy w zbiorniku nie ma bezpośredniego kontaktu elementów grzejnych z zawartością zbiornika, dzięki czemu nie dochodzi do spalania i psucia się produktu.
Aby podgrzać ciecz w kotle, należy wlać wodę do płaszcza i poczekać, aż zacznie wrzeć, a następnie przekazać ciepło do kotła przez ścianę.

Przed zakupem destylatora należy zapoznać się z jego cechami konstrukcyjnymi. Nowoczesne destylatory składają się z naczynia wewnętrznego i płaszcza parowego, który znajduje się wokół naczynia. Kocioł jest podgrzewany do żądanej temperatury za pomocą elementów grzejnych, które są wbudowane w płaszcz parowy.

●    bulion.
●    brzeczka;
●    woda;

W produkcji piwa rzemieślniczego destylator może być wykorzystywany do oczyszczania:

Destylarki są używane do oczyszczania cieczy i usuwania z nich składników.
Do czego służą destylatory i jakie są ich cechy konstrukcyjne?
Proces destylacji i rektyfikacji dobiera się w zależności od rodzaju przetwarzanej cieczy, lotności składników oraz czystości produktu końcowego.

Podczas rektyfikacji para wodna reaguje z różnymi frakcjami kondensacyjnymi, podczas tego procesu składniki nielotne przekształcają się z pary w ciecz, natomiast składniki lotne z cieczy w parę. Przechodząc przez wiele "półek", zawartość wzbogaca się o lotne opary.

●    kondensacja.
●    destylacja;

Proces destylacji łączy w sobie dwa działania:

Rektyfikację stosuje się, gdy wymagane jest głębsze oczyszczenie mieszanin, a podczas wrzenia cieczy nie następuje rozdzielenie składników.
Destylacja to proces odparowywania cieczy z etapem chłodzenia i kondensacji par. Dzięki destylacji możliwe jest oczyszczenie napoju z zanieczyszczeń, ponieważ jedna część płynu zamienia się w parę i jest wzbogacona o składniki łatwe do wrzenia, podczas gdy druga część płynu pozostaje w aparacie destylacyjnym, gdzie osadzają się mieszaniny trudne do wrzenia.
Rektyfikacja to proces, w którym ciecz jest rozdzielana na składniki, które z kolei mają różne temperatury wrzenia. Proces rektyfikacji zachodzi poprzez wielokrotne odparowywanie cieczy i skraplanie oparów.

Destylacja i rektyfikacja - istota pojęć i różnic

W “Termo-Pab” możesz kupić wysokiej jakości destylatory, alambiki i zaparzacze ciągłe w najlepszych cenach od najlepszych światowych marek.
Procesy destylacji i rektyfikacji są szeroko stosowane w przemyśle i pomagają oczyścić alkohol z zanieczyszczeń. Warto jednak pamiętać, że podstawa destylacji jest taka sama, ale zasada działania różni się diametralnie.
Pokaż więcej