+38(067) 409-91-xx pokaż +38(050) 845-80-xx pokaż

Alambik 190 litrów

  • Kod produktu: А-190
  • Dostępność: W magazynie

Serwis 24-godzinny

Raty nieoprocentowane

Gwarancja 36 miesięcy

296 342грн.

Materiałem kostki destylacyjnej, katalizatora i rur jest miedź. Objętość sześcianu wynosi 190 litrów. Katalizator z dioptrią widokową jest zainstalowany nad pokrywą sześcianu. Ten sprzęt umożliwia prostą destylację. Destylator posiada ogrzewanie pośrednie z elementów grzejnych. Mycie wewnętrzne urządzeń odbywa się za pomocą zainstalowanych głowic obrotowych CIP. Ponadto destylator jest wyposażony w sekcję selekcyjną oraz zawory odcinające i regulacyjne.

Tagi: Alambik

✅Materiał AISI 304, miedź
✅Parowy płaszcz grzewczy
✅Kostka o pojemności 190 litrów, miedziana
✅Katalizator
✅Jednostka wybierająca
✅TEN 15 kW
✅Zlew CIP
✅Ncuba = 2442 mm
✅V ogólne=200 l

Uwaga! Dobra wiadomość dla naszych klientów: w okresie kwarantanny dostępna jest bezpłatna wysyłka od 10 000 000 UAH!
Doręczenie adresu do drzwi we wszystkich regionach Ukrainy (z wyjątkiem Autonomicznej Republiki Krymu, a także części osad obwodu donieckiego i ługańskiego) na warunkach promocji jest realizowane przez firmę kurierską “Nowa Poszta”. Zamówienie przesyłki kurierskiej jest możliwe tylko wtedy, gdy została już opłacona (100% przedpłaty).
Możliwa jest również bezpłatna dostawa do najbliższego oddziału “Nowa Poszta”.
Klient nie ponosi kosztów wysyłki w przypadku odmowy przyjęcia przesyłki (paczki).
Po wysłaniu zamówienia wysyłana jest wiadomość SMS z numerem listu przewozowego zamówienia.
Należy pamiętać, że obecnie bezpieczniej jest zamawiać przesyłki adresowane w firmie kurierskiej Nowaja Pochta, której pracownicy przed rozpoczęciem pracy są poddawani badaniom lekarskim i sprawdzani pod kątem temperatury, a także wyposażani w niezbędne środki ochronne i antyseptyczne.
Metody wysyłki:
Dostawa zamówionych towarów jest realizowana na terenie Ukrainy za pośrednictwem firm:
 NOWA POCZTA
“Nova Post” - do drzwi (przesyłka kurierska)
Czas dostawy wynosi 2-3 dni robocze. Kurier przyjedzie pod wskazany adres między 10.00 a 18.00 i dostarczy zamówienie. Konieczne będzie dokonanie 100% przedpłaty.
Dostawa realizowana jest w dni robocze z wyjątkiem soboty i niedzieli. Jeśli Cię nie będzie, kurier zostawi Ci powiadomienie. Ponowna dostawa nastąpi za 1 dzień. Można również podjechać i odebrać zamówienie pod adres wskazany w ogłoszeniu.