+38(067) 409-91-xx показати +38(050) 845-80-xx показати

Аламбік 250 літрів

  • Код товару: А-250
  • Наявність: В наявності

Сервіс 24 години на добу

Безвідсоткова розстрочка

Гарантія 36 місяців

389 829грн.

Матеріал перегінного куба мідь, каталізатора та труб - мідь. Об'єм куба 250 літрів. Над кришкою куба встановлений каталізатор із оглядовим діоптром. Це обладнання дозволяє проводити просту дистиляцію. Дистилятор має прямий нагрів від ТЕНів. Внутрішнє миття обладнання здійснюється за допомогою встановлених ротаційних CIP-головок. Також дистилятор оснащений вузлом відбору та запірно-регулювальною арматурою.

Теги: Дистиллятор

✅Матеріал Мідь
✅Пароводяна сорочка нагріву
✅Куб 250 літрів, мідний
✅Каталізатор
✅Вузол відбору
✅ТЕН 18 кВт
✅СІП миття
✅Hкуба = 2508 мм
✅V загальний = 280 л
Увага! Приємна новина для наших клієнтів: на час карантину для вас діє безкоштовна доставка на всі онлайн-замовлення від 10 000 000 грн!

Адресну Доставку До Дверей Під Всі Регіони України (Крім АРК, А Також Частини Населених Пунктів Донецької І Луганській Області) За Умов Акції Здійснює Кур'єрська Служба "Нова Пошта". Замовити Кур'єрську Доставку Можливо Тільки В тому Випадку, якщо вона вже буде оплачено Онлайн (100% Передоплата).

Можлива Також Безкоштовна Доставка В Найближче Відділення «Нової Пошти».

При Відмові Від Відправлення (Посилки) Клієнт  не Платить Вартість Доставки.

Після Відправлення Замовлення Надсилається Sms-Повідомлення З Номером ТТН Замовлень.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що зараз найбезпечніше замовляти адресну доставку сервісом доставки Нова пошта, працівники яких проходять медичне обстеження і перевірку температури перед початком робочого дня, а також забезпечені необхідними захисними і антисептичними матеріалами.

Способи доставки:

Доставка замовлених товарів здійснюється в межах України через компанії:

 НОВА ПОШТА

«Нова Пошта» - до дверей (кур'єрська доставка)

Час доставки - 2-3 робочих дня. Кур'єр прибуде за вказаною Вами адресою з 10.00 до 18.00 і доставить замовлення. Вам потрібно буде здійснити 100% передоплату.

Доставка здійснюється в робочі дні, крім суботи та неділі. Якщо Вас не буде на місці, кур'єр залишить Вам повідомлення. Повторна доставка буде через 1 день. Ви також зможете самі під'їхати і забрати замовлення за адресою, вказаною в повідомленні.