+38(067) 409-91-xx показати +38(050) 845-80-xx показати

Бродильний цех

Комплектація бродильного цеху

Для того, щоб пивоварня працювала, як годинник, а всі процеси були автоматизованими та налагодженими, необхідно звернутися до компанії “Термо Паб”, яка пропонує якісне сучасне обладнання для створення міні-пивоварні або цілого заводу. Для бродильного цеху компанія "Термо Паб" готова запропонувати:

  • ЦКТ;
  • форфаси горизонтальні під сип-системи чи мішки;
  • форфаси вертикальні.

Обладнання запропоновано різної потужності та обсягу, тому його можна підібрати під будь-яку пивоварню та індивідуальні потреби клієнта.

Бродильний цех

Будь-який бродильний цех повинен складатися з ферментерів - бродильних чанів, а також з горизонтальних табірних танків або циліндричних танків ЦКТ, в комплект також входять горизонтальні або вертикальні форфаси.

Все обладнання оснащене термосорочками, завдяки яким відбувається процес охолодження всієї системи за допомогою води і пропіленгліколю. Процес охолодження контролюється всією системою та відображається на моніторі індивідуально для кожного ЦКТ.

ЦКТ

У компанії "Термо Паб" представлені ЦКТ преміум-класу та стандартного, виконані з якісної нержавіючої сталі. Вони мають різний обсяг, що підбирається залежно від потужності виробництва. Зовні ЦКТ нагадує циліндричний посуд, у якому є конічне дно. Внизу конструкції розташований кран, який необхідний зливу осаду з ферментера.

Також у конструкції передбачений додатковий кран, який розташований вище за перший і створений для відбору зразків, а також для дегустації напою.

Купуючи обладнання для професійної діяльності, у його комплектації також можна отримати:

  • підтримка температури бродіння;
  • контроль процесів, які у окремих ємностях.
  • До основних переваг використання ЦКТ варто віднести:
  • можливість злити осад у будь-який момент бродіння суміші;
  • використання дріжджів повторно;
  • мінімізація зараження пива завдяки відсутності переливання в іншу ємність;
  • хмільний напій можна розливати безпосередньо із ЦКТ.

Форфаси горизонтальні

Форфаси - це ємність, яка має герметичну та посилену кришку-люк, а також призначена для зберігання та освітлення хмільного напою. Використовується форфас у разі, якщо фільтрація пива не передбачається.

Також форфас може використовуватися як буферна зона, в ньому може бути хмільний напій після проведення фільтрації і до моменту розливу або до подачі пива на розливну колону бару.

Обладнання може витримати внутрішній тиск до 3 атмосфер та регулюється за допомогою шпунта-апарата.

Форфас горизонтальний має сорочку, яка допомагає охолодити напій до зовнішньої температури, а завдяки утепленню обладнання пінополіуретаном підтримка стабільної температури спостерігається протягом тривалого часу.

Форфас може мати різну комплектацію, наприклад, обладнання може промиватися системою СІП, яка дозволяє зробити ретельну стерилізацію ємності та знизити можливість зараження хмільного напою. Також завдяки додатковій арматурі можливе використання форфасу під поліетиленовий пакет.

Завдяки горизонтальному розташуванню форфаси можна встановлювати ярусами та економити простір приміщення, в якому буде розташована пивоварня.

Форфаси вертикальні

Форфаси вертикальні призначені для здійснення процесу дозрівання, а також зберігання хмільного напою. Фільтроване пиво необхідно зберігати у спеціальних ємностях, які називаються буферними зонами. У спеціальних вертикальних форфасах можна зберігати готовий напій від дня до кількох. Також для зберігання напою необхідно підтримувати температуру у приміщенні від 0 до +1. У форфасі підтримується температура напою завдяки використанню термосорочки, а також термоізоляції, яка протягом певного періоду підтримує необхідну температуру напою.

Осад у вертикальному форфасі відбувається не настільки інтенсивно, а найголовніше - установки займають мінімум виробничого простору.

Чому варто вибрати компанію "Термо Паб"?

Компанія “Термо Паб” пропонує якісне обладнання для створення пивоварень, які можуть працювати автоматично та щодня виробляти достатній обсяг смачного хмільного напою.

Завдяки різноманітності продукції придбати обладнання можна як для невеликої пивоварні, встановленої у кафе, так і для створення пивзаводу, який продаватиме смачне пиво у великих виробничих масштабах. До кожного клієнта в компанії Термо Паб індивідуальний підхід, а також пропонується доставка обладнання по всій території країни та приємні ціни та можливість розстрочки.