+38(067) 409-91-xx показати +38(050) 845-80-xx показати

Форфаси горизонтальні

Компанія “Термо Паб” пропонує до уваги майбутніх та справжніх пивоварів форфас горизонтальний, який необхідний для накопичення або зберігання готової продукції перед її безпосереднім розливом. Також варто відзначити, що це обладнання виготовляється з короткою донною частиною і повністю термоізольовано, має надлишковий тиск в 1 бар і більше, залежно від обсягів. Охолоджувальні сорочки у цих конструкціях не застосовуються, оскільки тривалість зберігання напою не більше 7 днів, за які температура вмісту може піднятися лише на 1 градус завдяки використанню ізоляційних матеріалів.


Як виглядають форфаси для пива?


Форфаси для пива необхідні для того, щоб стабілізувати дисбаланс між газоподібним, розчинним, а також пов'язаним вуглекислим газом, який утворюється в процесі виготовлення хмільного напою.


Форфас для пива найчастіше виконується з нержавіючої сталі та має циліндричну форму, з опуклим верхом та дном, сорочками охолодження та термоізоляцією.


Коли всі процеси вже закінчені, пиво зварене та відфільтроване, необхідно його перемістити у форфаси — горизонтальні ємності, в яких воно, залежно від сорту хмільного напою, має зберігатися певний проміжок часу, і тільки після цього може розливатись у тару, а також вирушати на продаж .


Оснащення форфасу


Форфас для пива оснащений:


 • герметичним оглядовим люком;
 • шпунтом-апаратом;
 • арматурою;
 • cip 9 - установкою, що дозволяє проводити миття бака в ручному або автоматичному режимі;
 • ротаційними миючими головками, що знаходяться в кількості 2-3 штук;
 • краном для затоки та забору пива;
 • краном для відбору проб;
 • датчиком температури хмільного напою;
 • автоматичним клапаном подачі охолоджувальної рідини.

Залежно від обсягів форфасу, його внутрішній тиск може становити до 3 атмосфер.


Варто відзначити, що внутрішні елементи обладнання виготовлені з нержавіючої сталі, шви додатково відшліфовані, а в люку ущільнювач виготовлений з харчового силікону.


Мобільні форфаси


Сьогодні також пропонуються мобільні форфаси, завдяки яким можна легко перевозити готовий хмільний напій до місця розливу чи продажу.


Встановити мобільні форфаси можна в:


 • ресторанах;
 • кафе;
 • пабах;
 • супермаркетах;
 • в магазинах.

Що таке CIP-станції?


Сip 90 або більше – це станції, які можуть проводити очищення ємності автоматично без втручання людини. Сip 300 - це станція для проведення дезінфекції, за допомогою обладнання можна провести лужне дезінфікування, яке здійснюється гарячою водою та каустичною содою, а потім проводиться кислотне дезінфікування, тому всередині бак омивається кислотним розчином.


Додатково бродильна ємність може ошпарюватися гарячою парою. Форфас із системою сип дозволяє проводити грамотну та ефективну санітарну обробку та поміщати напій у стерильну ємність.


Переваги форфасів


До основних переваг горизонтальних форфасів варто віднести можливість тривалого зберігання продукту без зміни температури або інших важливих показників та характеристик.


Також завдяки мобільності, можна доставити хмільний напій у цілості та безпеці, а найголовніше – з мінімальною зміною температури в ньому. Постійний тиск підтримується запірною арматурою і системою запобіжних клапанів.


"Термо Паб" - це досвідчена компанія, яка займається проектуванням та встановленням пивного обладнання. Наші фахівці можуть втілити в реальність будь-які побажання клієнта та створити пивоварню потрібної потужності, щоб вона якісно робота та приносила дивіденди.


Тому якщо необхідно зберігати хмільний напій або перевозити його, дотримуючись всіх умов та рекомендацій, необхідно купити якісний форфас. Компанія "Термо Паб" надає великий вибір асортименту як для невеликих міні-поварень, так і для професійних.


У компанії “Термо Паб” можна замовити не лише створення проекту, а й доставку обладнання до будь-якого куточку країни, а також можливість оформити розстрочку, яка дозволить почати користуватися обладнанням для пивоваріння та принесе прибуток уже сьогодні.

Показати ще