+38(067) 409-91-xx показати +38(050) 845-80-xx показати

Форфаси вертикальні

Показати:
Сортування:
Форфаси вертикальні
177 761грн.
Форфаси вертикальні
208 339грн.
Форфаси вертикальні
254 885грн.
Форфаси вертикальні
307 748грн.
Форфаси вертикальні
343 239грн.

Вертикальні форфаси – це обладнання, яке призначене для зберігання смачного пінного напою. Варіація, що варіація вертикальних форфасів зустрічається набагато рідше, ніж горизонтальних. У компанії "Термо Паб" пропонується великий вибір вертикальних форфасів, що відрізняються літражем.

Можна придбати форфас, який має об'єм:

 • 400 л;
 • 600 л;
 • 1000 л;
 • 1500 л;
 • 2000 л;
 • 5000 л.

Найчастіше вертикальні форфаси використовують великі підприємства, яким необхідно грамотно та раціонально використовувати простір. Компанія “Термо Паб” пропонує форфаси, виконані з нержавіючої сталі, що відрізняються довговічністю та практичністю, а також легко очищаються завдяки продуманій формі.

Комплектація форфасів

Залежно від цілей та завдань, форфас може комплектуватися:

 • запірною арматурою;
 • запобіжним клапаном;
 • миючою форсункою;
 • керуванням температури;
 • редуктором тиску подачі повітря;
 • манометром;
 • рівнеміром.

Комплектація форфасів може змінюватися залежно від того, з якою метою він використовується – для домашнього виготовлення в невеликих обсягах або для професійного виробництва великої кількості хмільного напою для продажу.

Застосування форфасів

Форфас може використовуватися як для зберігання хмільного напою, а й квасу. Форфас вважається кінцевою станцією, де зберігається пиво до моменту розливу. Готовий продукт потрапляє у форфас після етапів фільтрації та пастеризації хмільного напою. Незважаючи на вертикальне розташування, форфас добре підтримує потрібну температуру і виконує всі функції.

Особливості використання форфасів

Форфаси найчастіше використовуються для розливу по пляшках хмільного напою чи пунктах, де продукт безпосередньо відпускається у продаж. Хмільний напій не псується, тому що вертикальний форфас має термосорочку, яка за допомогою пропіленгліколю та води охолоджує напій, а завдяки термоізоляції продовжується термін підтримки необхідного температурного режиму.

У деяких моделях передбачена термоізоляція, але вона відмінно справляється із завданням і може підтримувати стабільну температуру протягом 7 днів, змінюючи спочатку задану температуру всього на 1 градус.

Обслуговування вертикального форфасу

Вертикальний форфас легко помити через спеціальний люк з герметичною кришкою — ручним способом або за допомогою миючої голівки та системи СІП, яка проводить процеси очищення та стерилізації автоматично та ретельніше.

Автоматичне очищення забезпечується завдяки подачі миючого розчину через миючу голівку.

Тиск у форфасі

Тиск у форфасі підтримується дуже просто: у момент його наповнення через патрубок відкривається кран, який допомагає витіснити кисень із ємності. Кількість рідини регулюється спеціалізованим манометром. Коли бак заповнений, закриваються крани та створюється надлишковий тиск. Щоб уникнути аварійних ситуацій, на обладнанні передбачено запобіжний клапан, який за потреби скидає тиск і не створює форс-мажорних ситуацій.

Де придбати якісний форфас?

У компанії "Термо паб" можна купити форфас, який відповідатиме вимогам, побажанням та фінансовим можливостям покупця.

Компанія "Термо паб" займається:

 1. проектуванням;
 2. виготовленням;
 3. продажем якісного обладнання;
 4. установкою.

Залежно від потреб буде підібрано обсяг форфасу, а також його додаткові комплектуючі, які дозволять зробити обслуговування агрегату та зберігання напою простим та автоматизованим.

Наша компанія готова запропонувати як стандартні варіанти форфасів, так і нестандартні, що створюються під індивідуальні потреби замовника.

Завдяки компанії Термо паб можна зберігати готовий хмільний напій протягом тривалого часу в герметичній тарі, яку можна при необхідності транспортувати. Завдяки мобільному вертикальному форфасу можна здійснювати не лише транспортування, а й продаж смачного, ароматного та неповторного хмільного напою.

Показати ще