+38(067) 409-91-xx показати +38(050) 845-80-xx показати

ЦКТ

Премиум
Смотровой диоптр
клапан двойного действия
двухконтурное охлаждение Dimple Jacket
шпунт аппарат "NIOB FLUID"
съемный-поворотный кран для забора пива
Прорезиненные, регулируемые по высоте опоры
задатчик хмеля/дрожжей
люк NIOB FLUID 4 бар
крышка термоизолированная (пенополиуритан)
указатель уровня пива "NIOB FLUID"
пробоотборный кран
кран подключения охмелителя Hop Rocket
кран отбора дрожжей сьемный (соединение Clamp)
Стандарт
люк NIOB FLUID 2 бар
одноконтурное спиральное охлаждение
шпунт аппарат "Термо-Паб"
сьемный пробоотборный кран подключение HopRocket
кран отбора пива
кран отбора дрожжей
указатель уровня пива "Термо-Паб"
регулируемые опоры по высоте "Термо-Паб"

Переваги використання ЦКТ у домашніх умовах

ЦКТ - циліндро-конічний танк, ємність, яка розташовується в просторі вертикально, зверху в ємності знаходиться герметична кришка, а знизу - конус, що має центральний отвір. Інші моделі можуть мати звужену догори звичайку, яка відрізняється усіченим конусом і висотою в половину нижче.

Компанія "Термо Паб" пропонує ЦКТ для домашнього пивоваріння, щоб створювати смачний, ароматний та індивідуальний хмільний напій.

Конструкція ЦКТ

Варто зазначити, що цкт на 50 літрів або більше може мати знімні ніжки або стаціонарні, а до додаткового обладнання необхідно зарахувати:

 • декілька зливних кранів;
 • манометр;
 • шпунт;
 • систему терморегуляції тощо.

ЦКТ на 30 і більше літрів можуть бути виконані з пластику або нержавіючої сталі. У компанії "Термо Паб" представлені моделі тільки з металу, оскільки вони відрізняються міцністю та іншими важливими характеристиками.

Завдяки використанню ЦКТ на 40 літрів або більше, залежно від потужності виробництва, можна підвищити рівень стерильності, а також прискорити та спростити технологічний процес.

Різновиди ємностей ЦКТ

Головною відмінністю ЦКТ 60 літрів та ЦКТ 200 літрів є їх обсяг, а також призначення застосування – для побутового чи професійного використання. Також відмінністю є кількість виробленого продукту та додаткові аксесуари та елементи.

Для професійного використання рекомендовано набувати ЦКТ із охолодженням.

Конструктивними відмінностями можна назвати наявність термосорочки та зливного крана у професійному обладнанні. Завдяки наявності крана нагорі циліндра можна легко видалити дріжджі і не переливати продукцію з одного бака в інший, додатково заражаючи його. Також злиті дріжджі можна використати повторно.

Нижній кран не менш важливий ніж верхній, так як сусло можна дегустувати в будь-який час.

Варіанти зараження пива

Незважаючи на той факт, що в пиві є дріжджі та інші корисні бактерії, воно боїться як грибів, так і бактерій, при проникненні яких у пиво воно скисає та має своєрідний запах та смак, внаслідок недотримання санітарних вимог.

Для пивоваріння небезпечні такі бактерії:

 • лактобактерії;
 • педіококи, що змінюють у суслі смак та запах;
 • ацетобактерії, що перетворюють продукт на оцет.

При попаданні шкідливої ​​бактерії пиво стає каламутним, має неприємний запах і смак, а також має повністю утилізуватися. Тому щоб не мати збитків, варто купити в Термо Пабі ЦКТ для бродіння, щоб безпечно, правильно і ефективно приготувати сусло.

Пивоваріння у ЦКТ

Перед тим як варити майбутнє пиво на ЦКТ на 100 літрів або іншого об'єму необхідно обов'язково провести дезінфекцію циліндра. Після обробки слід злити засіб за допомогою кранів.

Як дезінфектант рекомендовано використовувати перекис водню, щоб позбутися від яскраво-вираженого запаху дезінфектанта, варто промити ємність водою, підігрітою до 70 градусів.

Процеси бродіння в ємності

У ЦКТ під тиском заливається сусло, яке закривається зверху герметичною кришкою. Після витримки основного бродіння необхідно відкрити нижній кран для видалення осаду з вмісту ЦКТ.

Варто розуміти, що осад може бути на стінках, тому потрібно збовтати вміст і почекати, поки осад опуститься і повторно його видалити. Після сусло відправляється на повторне бродіння, після якого можна розпочинати етап розливання смачного хмільного напою.

Можливість повторного використання дріжджів

Для того, щоб знизити значні витрати на пивні дріжджі, можна використовувати повторно. Щоб використовувати дріжджі повторно, посуд, в який вони зливатимуться, повинен бути продезінфікований. Варто зазначити, що злитий осад потрібно перемішати.

Після цього потрібно перейти до етапу промивання дріжджів, для цього потрібно ввести теплої води вдвічі більше, ніж є злитих дріжджів, і необхідно перемішати суспензію і накрити кришкою, коли відбудеться розшарування суміші на дві частини — світлий і темний шар. Темний виявиться осадом, а світлий – дріжджами, які потрібно перелити в стерильну тару. Зберігаються дріжджі у холодильнику протягом кількох місяців.

Переваги покупки ЦКТ

Купуючи ЦКТ із сорочкою охолодження в компанії “Термо Паб”, можна:

 • видаляти осад у будь-який період дозрівання пива;
 • проводити дегустацію чи зливати напій, не потривоживши дріжджі;
 • можливе повторне використання дріжджів;
 • легко регулювати температуру бродіння;
 • цкт має високу герметичність;
 • розливати готову продукцію можна з цкт.

"Термо Паб" - компанія, яка може створити будь-яку пивоварню та допоможе з вибором якісного обладнання, а також за необхідності надасть кваліфіковану консультацію.