+38(067) 409-91-xx показати +38(050) 845-80-xx показати

ЦКТ 500 літрів

  • Код товару: CCT-500
  • Наявність: В наявності

Сервіс 24 години на добу

Безвідсоткова розстрочка

Гарантія 36 місяців

181 841грн.

✅Компанія «Термо-Паб» виробляє широкий асортимент ферментацій танків циліндро-конічного типу (ЦКТ).


✅Вне залежності від обсягу, проводиться дане обладнання виключно з високоякісної харчової нержавіючої сталі AISI 304 (DIN 1.4301) з чистотою обробки поверхні не нижче класу ВА по EN.


✅Для якісної мийки та дезінфекції ЦКТ 500 літрів оснащені системою CIP з ротаційними миючими головками. У поєднанні з високоякісною обробкою внутрішньої поверхні даний фактор забезпечує необхідний рівень мікробіологічної чистоти ЦКТ, що в свою чергу є запорукою успішного бродіння і дозрівання пива, а також запорукою його тривалого зберігання.


✅Кут конуса 60 ° в ЦКТ 500 літрів і конструктивне рішення по з'єднанню патрубка відбору дріжджів безпосередньо з конусом (без площадки внизу конуса) забезпечують ефективне осідання дріжджів і їх максимальний відбір з ЦКТ.


✅Патрубки відбору пива, дріжджів і проб оснащені «молочної» запірною арматурою тип «батерфляй», яка забезпечує зручне підключення шлангів для перекачування сусла і пива, під'єднання моющей CIP -станції, апаратів сухого охмеління типу «хоп-ган» і пробовідбірників


✅Все ємності мають надійну пенополиуретановую термоізоляцію, яка дозволяє ефективно підтримувати температурні режими в ЦКТ 500 літрів і суттєво економити ресурс системи охолодження пивоварні.


✅Рубашки охолодження ЦКТ 500 літрів виконані у формі спіралі і покривають не менше 30-ти% циліндричної і конічної поверхні ЦКТ, що дозволяє ефективно охолоджувати танки. За бажанням замовника сорочка охолодження може бути виконана одним, двома або трьома контурами.


✅Перевірка герметичності ємностей здійснюється. під надлишковим тиском. Під час виробничих випробувань контролюється герметичність, як самих ємностей, так і сорочок охолодження.


✅В стандартному виконанні в ЦКТ 500 літрів використовується люки, розраховані на максимальний тиск до 2 бар. За бажанням замовника проводиться установка люків, які здатні забезпечувати робочий тиск в ЦКТ понад 2 бар.


✅Ціліндро-конічні танки 500 літрів оснащуються рівнемірами, гільзами для установки термодатчиков, шпунт-апаратами з манометрами для регулювання і підтримки тиску згідно вимог технологічного процесу приготування того чи іншого сорту пива.


✅Монтаж ревізійного люка проводиться на верхній кришці або на бічній поверхні згідно вимог замовника. Встановлюється ЦКТ 500 літрів на регульованих по висоті опорах.


✅Компанія «Термо-Паб» системно працює над технічним вдосконаленням продукції, що випускається. У конструкції пивоварного обладнання постійно реалізуються нові технічні та дизайнерські рішення. Тепер в якості стандартного виконання виконується полірування зовнішньої поверхні кришок ЦКТ.

Теги: ЦКТ

✅Матеріал AISI 304, полірована всередині
✅Рубашка охолодження
✅Ізоляція пенополеуретан
✅Арматура, Шпунт апарат
✅Угол конуса 60%
✅Слів дріжджів в трубу
✅Возможность охмеління через HopRocket
✅D = 960 мм
✅H = 2100 мм
✅DN = 32
✅V загальний = 600 л


Загальний об'єм ЦКТ =  600 л. Робочий об'єм ЦКТ =  500 л. Кут конуса ЦКТ 60°

                                                   

Увага! Приємна новина для наших клієнтів: на час карантину для вас діє безкоштовна доставка на всі онлайн-замовлення від 10 000 000 грн!

Адресну Доставку До Дверей Під Всі Регіони України (Крім АРК, А Також Частини Населених Пунктів Донецької І Луганській Області) За Умов Акції Здійснює Кур'єрська Служба "Нова Пошта". Замовити Кур'єрську Доставку Можливо Тільки В тому Випадку, якщо вона вже буде оплачено Онлайн (100% Передоплата).

Можлива Також Безкоштовна Доставка В Найближче Відділення «Нової Пошти».

При Відмові Від Відправлення (Посилки) Клієнт  не Платить Вартість Доставки.

Після Відправлення Замовлення Надсилається Sms-Повідомлення З Номером ТТН Замовлень.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що зараз найбезпечніше замовляти адресну доставку сервісом доставки Нова пошта, працівники яких проходять медичне обстеження і перевірку температури перед початком робочого дня, а також забезпечені необхідними захисними і антисептичними матеріалами.

Способи доставки:

Доставка замовлених товарів здійснюється в межах України через компанії:

 НОВА ПОШТА

«Нова Пошта» - до дверей (кур'єрська доставка)

Час доставки - 2-3 робочих дня. Кур'єр прибуде за вказаною Вами адресою з 10.00 до 18.00 і доставить замовлення. Вам потрібно буде здійснити 100% передоплату.

Доставка здійснюється в робочі дні, крім суботи та неділі. Якщо Вас не буде на місці, кур'єр залишить Вам повідомлення. Повторна доставка буде через 1 день. Ви також зможете самі під'їхати і забрати замовлення за адресою, вказаною в повідомленні.