+38(067) 409-91-xx показати +38(050) 845-80-xx показати

Форфас горизонтальний на 3х1000 л - CIP

  • Код товару: FF-1000/C
  • Наявність: В наявності

Сервіс 24 години на добу

Безвідсоткова розстрочка

Гарантія 36 місяців

317 268грн.

Форфаси розміщені в два яруси на надійної несучої рами. Виконання даних форфасів 1000 літрів - під миючу СІП-голівку. До важливих переваг горизонтальних форфасів 1000 літрів відноситься їх висока ефективність для освітлення пива. Це закономірно. Через різницю висоти стовпа пива в ЦКТ об'ємом 1000 літрів і горизонтальному форфасі 1000 літрів, процес природного освітлення пива в форфасі 1000 літрів буде проходити приблизно в 2,5 рази швидше.

Як ви можете бачити, для раціонального використання площ пивоварні, горизонтальні форфаси 1000 літрів можуть розташовуватися в декілька ярусів.

Компанія «Термо-Паб» виробляє форфаси різних обсягів горизонтального і вертикального типів. Якісна сорочка охолодження форфасів 1000 літрів і термоізоляція з пінополіуретану надійно підтримують низькотемпературні режими в ємності і забезпечують тривале зберігання пива до його розливу.

За бажанням замовника можливе виготовлення форфасів за індивідуальними розмірами, з установкою оглядових діоптрів, установкою запобіжного клапана подвійної дії та іншими доробками. Також форфаси 1000 літрів можуть мати мобільне виконання. Завдяки тому, що ємність повністю термоізольованого можливе транспортування форфасів 1000 літрів на великі відстані. При цьому температура пива практично не зміниться.

Теги: форфас

✅Матеріал - харчова нержавіюча сталь AISI 304
✅Загальний обсяг танка - 1200 л.
✅Термоізоляція - пінополіуретан товщиною 75 мм.
✅Термоізоліровани також передня і задня кришки.
✅Форфас має спіральну сорочку охолодження на циліндричній поверхні,
✅Оздоблений ревізійним люком
✅Шпунт-апарат
✅Ротаціонною СІП-головкою
✅Двумя патрубками відбору пива
✅Запорною арматурою Dn 32.
✅C одного патрубка проводиться відбір пива з найнижчої точки форфаса,
✅Другий патрубок піднятий на 10 мм для гарантованого відбору чистого освітленого пива без суспензій.
✅Збірка з двох форфасах на несучій рамі
✅Довжина 2759 мм
✅Висота 3189 мм.
✅Ширина 903 мм

Увага! Приємна новина для наших клієнтів: на час карантину для вас діє безкоштовна доставка на всі онлайн-замовлення від 1 000 000 грн!

Адресну Доставку До Дверей Під Всі Регіони України (Крім АРК, А Також Частини Населених Пунктів Донецької І Луганській Області) За Умов Акції Здійснює Кур'єрська Служба "Нова Пошта". Замовити Кур'єрську Доставку Можливо Тільки В тому Випадку, якщо вона вже буде оплачено Онлайн (100% Передоплата).

Можлива Також Безкоштовна Доставка В Найближче Відділення «Нової Пошти».

При Відмові Від Відправлення (Посилки) Клієнт  не Платить Вартість Доставки.

Після Відправлення Замовлення Надсилається Sms-Повідомлення З Номером ТТН Замовлень.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що зараз найбезпечніше замовляти адресну доставку сервісом доставки Нова пошта, працівники яких проходять медичне обстеження і перевірку температури перед початком робочого дня, а також забезпечені необхідними захисними і антисептичними матеріалами.

Способи доставки:

Доставка замовлених товарів здійснюється в межах України через компанії:

 НОВА ПОШТА

«Нова Пошта» - до дверей (кур'єрська доставка)

Час доставки - 2-3 робочих дня. Кур'єр прибуде за вказаною Вами адресою з 10.00 до 18.00 і доставить замовлення. Вам потрібно буде здійснити 100% передоплату.

Доставка здійснюється в робочі дні, крім суботи та неділі. Якщо Вас не буде на місці, кур'єр залишить Вам повідомлення. Повторна доставка буде через 1 день. Ви також зможете самі під'їхати і забрати замовлення за адресою, вказаною в повідомленні.