+38(067) 409-91-xx pokaż +38(050) 845-80-xx pokaż

Forfas poziomo 3х1000 litrów - CIP

  • Kod produktu: FF-1000/C
  • Dostępność: W magazynie

Serwis 24-godzinny

Raty nieoprocentowane

Gwarancja 36 miesięcy

317 268грн.

Forfas jest umieszczony w dwóch poziomach na stabilnej ramie nośnej. Te prefabrykowane zbiorniki o pojemności 1000 litrów są przeznaczone dla głowicy czyszczącej CIP. Ważną zaletą 1000-litrowego prefabrykatu poziomego jest jego wysoka skuteczność w klarowaniu piwa. Jest to uzasadniona obawa. Ze względu na różnicę wysokości słupa piwa w 1000-litrowej butli i poziomej 1000-litrowej forfas, naturalny proces klarowania piwa w 1000-litrowej forfas będzie przebiegał około 2,5 razy szybciej.
Jak widać, w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni browaru, poziome 1000-litrowe forfas można ustawić w kilku poziomach.
Firma “Termo-Pab” produkuje różne poziome i pionowe objętości prefabrykowane. Wysokiej jakości płaszcz chłodzący forfas o pojemności 1000 litrów oraz izolacja z pianki poliuretanowej niezawodnie utrzymują niską temperaturę w zbiorniku i zapewniają długotrwałe przechowywanie piwa aż do jego butelkowania.
Na życzenie klienta możliwe jest wykonanie forfas o indywidualnych wymiarach, wzierników, zaworu bezpieczeństwa dwustronnego działania i innych modyfikacji. Forfas o pojemności 1000 litrów może być również wykonany w wersji mobilnej. Dzięki temu, że zbiornik jest w pełni izolowany termicznie, forfas 1000 litrów może być transportowany na duże odległości. Temperatura piwa pozostaje praktycznie niezmieniona.

Tagi: Forfas

✅Materiał - spożywcza stal nierdzewna AISI 304
✅Ogólna objętość czołgu - 1200 l.
✅Izolację termiczną stanowi pianka poliuretanowa o grubości 75 mm.
✅Przednia i tylna pokrywa są również izolowane termicznie.
✅Forfas ma spiralny płaszcz chłodzący na powierzchni cylindra,
✅Wyposażony w luk rewizyjny
✅Ścianki szczelne
✅Z obrotową głowicą CIP
✅Dwa króćce do pobierania próbek piwa
✅Zawory odcinające Dn 32.
✅Jeden króciec czerpie piwo z najniższego punktu przedpola,
✅Drugi króciec jest uniesiony o 10 mm, co gwarantuje pobieranie czystego, klarownego piwa bez żadnych zawiesin.
✅Montaż dwóch forfas na ramie nośnej
✅Długość 2759 mm
✅Wysokość 3189 mm.
✅Szerokość 903 mm


Uwaga! Dobra wiadomość dla naszych klientów: w okresie kwarantanny dostępna jest bezpłatna wysyłka od 10 000 000 UAH!
Doręczenie adresu do drzwi we wszystkich regionach Ukrainy (z wyjątkiem Autonomicznej Republiki Krymu, a także części osad obwodu donieckiego i ługańskiego) na warunkach promocji jest realizowane przez firmę kurierską “Nowa Poszta”. Zamówienie przesyłki kurierskiej jest możliwe tylko wtedy, gdy została już opłacona (100% przedpłaty).
Możliwa jest również bezpłatna dostawa do najbliższego oddziału “Nowa Poszta”.
Klient nie ponosi kosztów wysyłki w przypadku odmowy przyjęcia przesyłki (paczki).
Po wysłaniu zamówienia wysyłana jest wiadomość SMS z numerem listu przewozowego zamówienia.
Należy pamiętać, że obecnie bezpieczniej jest zamawiać przesyłki adresowane w firmie kurierskiej Nowaja Pochta, której pracownicy przed rozpoczęciem pracy są poddawani badaniom lekarskim i sprawdzani pod kątem temperatury, a także wyposażani w niezbędne środki ochronne i antyseptyczne.
Metody wysyłki:
Dostawa zamówionych towarów jest realizowana na terenie Ukrainy za pośrednictwem firm:
 NOWA POCZTA
“Nova Post” - do drzwi (przesyłka kurierska)
Czas dostawy wynosi 2-3 dni robocze. Kurier przyjedzie pod wskazany adres między 10.00 a 18.00 i dostarczy zamówienie. Konieczne będzie dokonanie 100% przedpłaty.
Dostawa realizowana jest w dni robocze z wyjątkiem soboty i niedzieli. Jeśli Cię nie będzie, kurier zostawi Ci powiadomienie. Ponowna dostawa nastąpi za 1 dzień. Można również podjechać i odebrać zamówienie pod adres wskazany w ogłoszeniu.