+38(067) 409-91-xx показати +38(050) 845-80-xx показати

Комплектуючі пивоварні

Комплектуючі для пивоварні

Для того, щоб пивоварня працювала добре і без перебоїв, необхідно купити не тільки обладнання необхідної потужності в компанії "Термо Паб", але й додаткові комплектуючі, які у професійній діяльності необхідні та незамінні.

Компанія “Термо Паб” пропонує вигідні ціни, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта та досвідчених фахівців, які нададуть консультацію та допоможуть з вибором.

Для стабільної роботи пивоварні може знадобитися:

 • варильний порядок;
 • КЕГ/СІП миття;
 • хмелення пива;
 • парогенератор;
 • холодильна станція;
 • дистиляція та ректифікація.

Варильний порядок

Варильний порядок вважається серцем будь-якої пивоварні, оскільки у ньому відбувається приготування пивного сусла. Варильний порядок підбирається фахівцями компанії Термо Паб, залежно від потужності пивоварні.

У комплектацію варювального порядку пивоварні може входити:

 • заторний чан;
 • варильний чан;
 • сусловарковий чан;
 • фільтраційний чан;
 • вірпул;
 • бак призначений для гарячої води;
 • бак, призначений для холодної води;
 • передзаторний чан;
 • трубопроводи;
 • технологічний майданчик.

При покупці для використання з побутовою метою можна купити тільки базову комплектацію.

СІП-мийка

Для того щоб спростити та прискорити процес миття та стерилізації обладнання, можна купити у компанії “Термо Паб” сип-мийку потрібної потужності з можливістю доставки.

Завдяки СІП-мийці можна автоматично проводити дезінфекцію миючими засобами, а також парою обладнання, комплектуючих та труб без їх відключення від системи.

Можна придбати установку СІП-мийки з одним або декількома баками, а також мобільну залежно від потужності підприємства.

Охмелення

Можна купити хмельник, завдяки якому з'являється можливість вводити хміль на різних етапах дозрівання пива. Наприклад, можна додати його спочатку для надання гіркоти, в середині, щоб збалансувати смак та аромат, в кінці, щоб зробити аромат яскравішим.

Процес хмелення також можна зробити автоматизованим завдяки правильно підібраному устаткуванню.

Парогенератори

Парогенератор необхідний для пивоварень середньої та великої потужності, оскільки він прогріває сировину густої консистенції до необхідної температури. Також за допомогою даного обладнання здійснюється багато інших важливих дій.

Найчастіше для домашнього використання середньої потужності обладнання використовуються парові установки для професійної діяльності, жаротрубні казани.

Найбільшою популярністю на підприємствах сьогодні користуються парові установки безперервної дії, які можуть працювати без відключення протягом тривалого періоду часу, при цьому всі процеси подачі рідини або інші дії відбуваються в автоматичному режимі. Людині лише необхідно спостерігати за процесами збоку.

У компанії Термо Паб можна купити парогенератори потужністю від 22 кг на годину до 115 кг на годину.

Холодильна станція

Холодильна станція створюється для охолодження системи, а також достатньої кількості холоду та його підтримки в ємностях.

Купити в компанії "Термо Паб" холодильну станцію - може знадобитися для:

 • охолодження сусла перед бродінням;
 • охолодження сусла під час бродіння.

Система забезпечує охолодження пропіленгліколю та води, які надходять у сорочку обладнання та гарантують зниження температури суміші в баку, а також підтримує заданий температурний режим у баку.

Дистиляція та ректифікація

Процес дистиляції необхідний у пивоварінні для поділу рідин при певній температурі кипіння. Основним завданням є перетворення рідини на пару та її конденсування. Таким чином, можна очищати воду для броварні.

Ректифікація - це процес, що розділяє рідину, шкідливі олії та складові, які можуть негативно вплинути на людину. Тому, щоб хмільний напій був не тільки смачним, а й безпечним, використовують метод ректифікації, який розділяє рідкі суміші на дві частини.

Чому варто вибрати "Термо Паб"?

Компанія "Термо Паб" пропонує якісне обладнання для домашнього чи професійного виготовлення смачного хмільного напою. В інтернет-магазині можна придбати як стандартне обладнання для варіння напою, так і додаткове, завдяки якому приготування стає більш простим, легким та швидким.

Якщо ви готові варити смачний хмільний напій, що відрізняється якістю, запахом, смаком і натуральністю, тоді варто замовити створення проекту майбутньої пивоварні та грамотний підбір обладнання фахівцями компанії “Термо Паб”, які зможуть зробити потужну пивоварню під індивідуальні потреби, що приносить стабільний заробіток та популярність.

Показати ще