+38(067) 409-91-xx показать +38(050) 845-80-xx показать

Термо-Паб спонсор турнира по

Ні для кого не секрет, що в сучасному світі стало модним вести здоровий спосіб життя. Спортивні клуби відкриваюится як гриби після дощу, а підтримувати себе в хорошій формі стало правилом хорошого тону.

Сквош в Україні з"явився відносно недавно. Прийшовши до нас із Старої Європи та Америки, він стрімко популяризується і набирає обертів і у нас на Батьківшині. 12 жовтня у світі відзначають Всесвітній день сквошу, тому не дивно, що саме 12-13 жовтня у топовому спорклубі Києва "5 Елемент" відбулися змагання кращих сквошистів України - Другий відкритий кубок Києва, в якому взяло участь близько сотні  спортсменів. 

 Компанія "ТЕРМО-ПАБ" має безпосереднє відношення до сквошу і спорту (а не лише до виробництва високоякісної продукції та популяризації крафтового пивоваріння), адже у 2017 році її директор - Баташов Олександр зайняв перше місце на міжнародному турнірі Zenit Black Sea Open 2017.

Тож ми з гордістю повідомляємо, що компанія "ТЕРМО-ПАБ" стала офіційним спонсором 2 Відкритого кубку Києва зі сквошу і долучилася до нагородження кращих спортсменів здоровим і хмільними  вітамінами групи В.

Компанія "ТЕРМО-ПАБ" вітає переможців турніра Анастасия Костюкова та Ahmed Mohamed