+38(067) 409-91-xx показати +38(050) 845-80-xx показати

Охмілювач на 50 л

  • Код товару: RB50
  • Наявність: В наявності

Сервіс 24 години на добу

Безвідсоткова розстрочка

Гарантія 36 місяців

202 679грн.

Ракета робочим об'ємом 50 літрів, з максимальним завантаженням шишкового хмілю до 10 кг

Холодне охмеління або, як його ще називають, сухе охмеління - це використання хмелю на етапі бродіння і дозрівання пива. В процесі охмеління з хмелю в пиво переходять ефірні масла, що забезпечують аромат і смак напою. «RocketBomb» дозволяє використовувати хміль економно і раціонально при сухому Охмелене. Використання «RocketBomb» забезпечує швидкість і високу ефективність екстракції ефірних масел в порівнянні з іншими методами внесення хмелю при сухому охмеленні.

Досить важливо!! Хміль є натуральним природним консервантом, а додаткове охмеління дозволяє істотно збільшити термін зберігання пива. Крім хмелю, для надання пиву особливої ​​ароматики, як засипу можуть застосовуватися фрукти, ягоди, спеції, трави та інші наповнювачі.

Інтенсивність охмеління пива можна коригувати, змінюючи кількість внесеного хмелю, а також шляхом регулювання продуктивності циркуляційного насоса.

Конструкція охмелювача «RocketBomb» мобільна, він встановлений на платформі з колесами для зручності його переміщення в приміщенні пивоварні.

Компанія «Термо-Паб» створила надійну і просту в експлуатації конструкцію, що робить охмелювач «RocketBomb» затребуваним при приготуванні високоякісних сортів пива. Застосування охмілювача «RocketBomb» ефективно при використанні на пивоварнях різної продуктивності.

Застосовуючи технологію холодного охмеління з використанням охмілювач «RocketBomb» ви зможете створити свої, яскраво-індивідуальні сорти пива з особливим, оригінальним смаком і зможете втілити ваші найсміливіші ідеї в пивоварінні.

Теги: Охмілювач

✅Матеріал: сталь нержавіюча харчова AISI 304.
✅Об'єм - 50 літрів.
✅Мобільна ємність на 3-х колесах.
✅Пульт керування з частотним регулюванням швидкості потоку
✅Насос 0.75 кВт
✅Шпунт апарат
✅Два оглядових діоптра
✅Фільтраціонная свічка
✅Дві миючі головки
✅Запірна арматура
✅Вага сировини, що завантажується:
- до 10 кг шишковий хміль
- до 3 кг пілетний хміль

Увага! Приємна новина для наших клієнтів: на час карантину для вас діє безкоштовна доставка на всі онлайн-замовлення від 10 000 000 грн!

Адресну Доставку До Дверей Під Всі Регіони України (Крім АРК, А Також Частини Населених Пунктів Донецької І Луганській Області) За Умов Акції Здійснює Кур'єрська Служба "Нова Пошта". Замовити Кур'єрську Доставку Можливо Тільки В тому Випадку, якщо вона вже буде оплачено Онлайн (100% Передоплата).

Можлива Також Безкоштовна Доставка В Найближче Відділення «Нової Пошти».

При Відмові Від Відправлення (Посилки) Клієнт  не Платить Вартість Доставки.

Після Відправлення Замовлення Надсилається Sms-Повідомлення З Номером ТТН Замовлень.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що зараз найбезпечніше замовляти адресну доставку сервісом доставки Нова пошта, працівники яких проходять медичне обстеження і перевірку температури перед початком робочого дня, а також забезпечені необхідними захисними і антисептичними матеріалами.

Способи доставки:

Доставка замовлених товарів здійснюється в межах України через компанії:

 НОВА ПОШТА

«Нова Пошта» - до дверей (кур'єрська доставка)

Час доставки - 2-3 робочих дня. Кур'єр прибуде за вказаною Вами адресою з 10.00 до 18.00 і доставить замовлення. Вам потрібно буде здійснити 100% передоплату.

Доставка здійснюється в робочі дні, крім суботи та неділі. Якщо Вас не буде на місці, кур'єр залишить Вам повідомлення. Повторна доставка буде через 1 день. Ви також зможете самі під'їхати і забрати замовлення за адресою, вказаною в повідомленні.