+38(067) 409-91-xx показати +38(050) 845-80-xx показати

Пивоварні

Різновиди пивоварень, їх вартість, процес виготовлення пива

Якщо ви вирішили відкрити свою броварню і не знаєте, де купити броварню, тоді варто звернутися до компанії “Термо Паб”, яка надає якісне обладнання для варіння пива. Обладнання та комплектуючі підбираються під індивідуальні запити клієнта та необхідні потужності пивоваріння.

У компанії можна купити:

 • мікропивоварні до 50 л;
 • міні-пивоварні 200 л, 300 л та 500 л;
 • пивзавод під ключ на 1000-5000 л.

Вартість пивоварні

Залежно від обраної потужності броварні, її вартість може значно відрізнятися. Так, на запитання, скільки коштує міні пивоварня, консультант поставить питання, про який обсяг обладнання йдеться: 100 л, 200 л або 500 літрів. Залежно від обраної моделі, можна купити міні-броварню в межах від 26 до 46 тисяч доларів.

Купити міні-броварню на 50 літрів можна за 2000 доларів, а пивзавод потужністю від 1000 літрів до 5000 літрів коштуватиме близько 59 000-128 000 доларів.

Основні етапи виробництва пива

Для того щоб у міні-броварні або пивзаводі приготувати смачний напій, необхідно використовувати не тільки якісне та сучасне обладнання, що полегшує процеси пивоваріння та дозволяє зробити його унікальним та неповторним, але слід використовувати також правильні інгредієнти.

Рецепти крафтового пива вибираються пивоваром, залежно від переваг гостей – вариться популярніший напій.

Солод

Для того щоб пивоваріння було грамотним та приносило дивіденди, потрібно вибирати якісний ячмінь, а також пшеницю, жито чи овес, які мають пророщуватись у солодовому цеху. Зерно повинно сушитися і при необхідності проходити обсмажування, після чого воно проходить дробарку, щоб розкриття оболонки зерна, а також витягти якомога більше крохмалю під час затирання.

Солод для пива є важливим продуктом, від якого залежить його якість та смак.

Затирання

Незалежно від того, де відбувається процес: у міні-броварні або броварні, першим етапом варення вважається затирання, коли необхідно подрібнений солод занурити в котел заторний. Затирання називається процедура змішування зерен і води, температура якої може змінюватись від 40 до 80 градусів. Процес затирання може тривати кілька годин.

Після процесу затирання виходить сусло для пива.

Фільтрація

Завдяки цьому процесу можна сусло відокремити від пивної дробини. Термо Паб пропонує фільтраційні системи як для макропивоварні, так і для пивоварні міні.

Зціджування налічує три етапи:

 • меш-аут – нагрівання затору до 76 градусів;
 • рециркуляцію;
 • промивання.

Кип'ятіння

Технологія пивоваріння потребує чіткого дотримання правил та стандартів. Тільки в такому випадку можна отримати смачний хмільний напій. Під час кип'ятіння сусло стерилізується, а також припиняється активність ферментів, вміст котла починає випаровуватися. Під час варіння тривалістю від 60 до 120 хвилин вводиться хміль.

Охмелення

Від термінів введення хмелю залежить те, чи буде напій гірким, яскраво вираженого смаку або ароматним. Якщо додати хміль на початку, то він додасть напою гіркоту, а в середині – яскравість смаку, насамкінець – більше вплине на аромат хмільного напою.

Вихрове перемішування

Цей процес під час варіння пива використовується для видалення з нього осаду. Залежно від того, який хміль використовувався, може застосовуватися хмелеотделитель для видалення як осаду, а й шишечек рослини.

Ферментація пива

Після перерахованих вище процесів сусло перекачується в ферментаційний чан, в який також додаються дріжджі. Після того, як введено дріжджі, підтримується стабільна температура – ​​від 15 до 20 градусів для елю, а для табору – 10 градусів.

Дозрівання

Після настає процес дозрівання, коли витримуються напої та набувають свого унікального смаку та аромату. Для табору можна використовувати холодне зберігання протягом 30 днів. Процес витримки займає від 1 до 6 тижнів.

Технологія виробництва пива – досить складна та різноманітна, але купивши домашню броварню, можна автоматизувати безліч процесів, а також створити прибутковий бізнес завдяки продажу унікальних крафтових хмільних напоїв.

Переваги домашнього пивоваріння

Варто зазначити, що процес варіння пива – досить тривалий та складний, але завдяки наявності пивоварні можна:

 1. Мати готовий продукт у будь-який час доби – завдяки грамотній роботі можна організувати безперебійне виробництво хмільного напою.
 2. Запропонувати покупцям якісне та грамотно витримане пиво, а також натуральне, тому що в ньому відсутні консерванти та хімічні елементи.
 3. Домогтися різноманітності смаків. Можна міні-пивоварню купити та створювати смачні ароматні хмільні напої за класичними рецептами або створити власне пиво за особистим рецептом з унікальним смаком, запахом та ароматом.
 4. Автономність процесу. Всі процеси проходять в автоматичному режимі, необхідно лише стежити за їх виконанням, вчасно додавати інгредієнти – смачне пиво буде готове.

Як правильно вибрати пивоварню?

 • Якщо ви хочете створити власний бровар, необхідно визначитися з його обсягами та комплектацією.
 • Наша компанія "Термо Паб" може створити як пивзавод під ключ, так і надати якісну міні-броварню, в якій можна виробляти смачне та якісне пиво.
 • У нашій компанії є все для пива, тому, замовляючи обладнання у нас, вам не потрібно докуповувати додаткові деталі або елементи.
 • Купити міні пивоварню актуально для невеликого закладу, щоб радувати гостей смачним та ароматним напоєм, актуально встановлювати пивоварню за прозорою ширмою, щоб гості могли не лише куштувати напій, а й стежити чи брати участь у процесі його створення.

"Термо Паб" - сучасний інтернет-магазин, який пропонує безліч варіацій пивоварень за найдоступнішою ціною, а також можливість придбання обладнання на виплат. Пивоварня може бути доставлена ​​до будь-якого куточку країни, а також встановлена ​​під ключ.

Показати ще