+38(067) 409-91-xx pokaż +38(050) 845-80-xx pokaż

ZCS 500 litrów

  • Kod produktu: CCT-500
  • Dostępność: W magazynie

Serwis 24-godzinny

Raty nieoprocentowane

Gwarancja 36 miesięcy

181 841грн.

✅Firma “Termo-Pab” produkuje szeroką gamę cylindryczno-stożkowych zbiorników fermentacyjnych (ZCS).
✅Niezależnie od wielkości, sprzęt ten jest produkowany wyłącznie ze stali nierdzewnej AISI 304 (DIN 1.4301) o wykończeniu powierzchni co najmniej klasy BA zgodnie z normą EN.
✅ZCS o pojemności 1500 litrów jest wyposażony w system CIP z obrotowymi głowicami myjącymi zapewniający wysoką jakość mycia i dezynfekcji. W połączeniu z wysokiej jakości obróbką powierzchni wewnętrznej, zapewnia to niezbędny poziom czystości mikrobiologicznej ZCS, co z kolei gwarantuje udaną fermentację i dojrzewanie piwa, a także długi czas jego przechowywania.
✅Kąt stożka wynoszący 60° w ZCS o pojemności 500 litrów oraz konstrukcja połączenia koryta drożdżowego bezpośrednio ze stożkiem (bez platformy na dnie stożka) zapewniają skuteczne osadzanie drożdży i maksymalną ekstrakcję z ZCS.
✅Rozgałęźnik do wyboru piwa - zdejmowany, zacisk. Ma też zakrzywiony kształt, jest też bramą, co pozwala nam wybrać czyste piwo. Dysze do drożdży i próbkowania są wyposażone w zawór motylkowy “mleczny”, który zapewnia wygodne podłączenie węży do pompowania brzeczki i piwa, podłączenia stacji myjącej CIP, maszyn do chmielenia na sucho typu “hop-gun” i próbników
✅Wszystkie zbiorniki posiadają niezawodną izolację termiczną z pianki poliuretanowej, która umożliwia skuteczne utrzymanie temperatury w 500-litrowym ZCS i znacznie wydłuża żywotność systemu chłodzenia browaru.
✅Płaszcze chłodzące ZCS 500 litrów wykonane są w formie spirali i pokrywają co najmniej 30% cylindrycznej i stożkowej powierzchni ZCS, co pozwala na wydajne chłodzenie zbiorników. Na życzenie klienta płaszcz chłodzący może być wykonany z jednym, dwoma lub trzema obwodami.
✅Sprawdzana jest szczelność zbiorników. pod nadciśnieniem. Podczas testu produkcyjnego zarówno same zbiorniki, jak i płaszcze chłodzące są monitorowane pod kątem nieszczelności.
✅Standardowo butle o pojemności 500 litrów są wyposażone we włazy zaprojektowane dla maksymalnego ciśnienia 2 barów. Na życzenie klienta można zamontować studzienki zapewniające ciśnienie robocze przekraczające 2 bar.
✅Zbiorniki cylindryczno-stożkowe o pojemności 500 litrów są wyposażone we wskaźniki poziomu, tuleje termiczne i korki z manometrami do regulacji i utrzymywania ciśnienia zgodnie z wymogami procesu warzenia piwa.
✅Właz rewizyjny montowany jest na górnej pokrywie lub na bocznej powierzchni zgodnie z wymaganiami klienta. ZCS 500 litrów jest montowany na wspornikach o regulowanej wysokości.
✅Firma “Termo-Pab” systematycznie pracuje nad rozwojem technicznym swoich produktów. W konstrukcji sprzętu browarniczego stale wdrażane są nowe rozwiązania techniczne i konstrukcyjne. Polerowanie zewnętrznej powierzchni osłon ZCS jest obecnie standardem.


Tagi: ZCS

✅Materiał AISI 304, co poleruje się wewnątrz
✅Płaszcz chłodzący
✅Izolacja pianką poliuretanową
✅Armatura, Aparatura do stosu arkuszy
✅Kąt stożka 60°
✅Odprowadzanie drożdży do rury
✅Możliwość skakania przez HopRocket
✅D = 960 mm
✅H = 2100 mm
✅DN = 32
✅V razem=600 l


Uwaga! Dobra wiadomość dla naszych klientów: w okresie kwarantanny dostępna jest bezpłatna wysyłka od 10 000 000 UAH!
Doręczenie adresu do drzwi we wszystkich regionach Ukrainy (z wyjątkiem Autonomicznej Republiki Krymu, a także części osad obwodu donieckiego i ługańskiego) na warunkach promocji jest realizowane przez firmę kurierską “Nowa Poszta”. Zamówienie przesyłki kurierskiej jest możliwe tylko wtedy, gdy została już opłacona (100% przedpłaty).
Możliwa jest również bezpłatna dostawa do najbliższego oddziału “Nowa Poszta”.
Klient nie ponosi kosztów wysyłki w przypadku odmowy przyjęcia przesyłki (paczki).
Po wysłaniu zamówienia wysyłana jest wiadomość SMS z numerem listu przewozowego zamówienia.
Należy pamiętać, że obecnie bezpieczniej jest zamawiać przesyłki adresowane w firmie kurierskiej Nowaja Pochta, której pracownicy przed rozpoczęciem pracy są poddawani badaniom lekarskim i sprawdzani pod kątem temperatury, a także wyposażani w niezbędne środki ochronne i antyseptyczne.
Metody wysyłki:
Dostawa zamówionych towarów jest realizowana na terenie Ukrainy za pośrednictwem firm:
 NOWA POCZTA
“Nova Post” - do drzwi (przesyłka kurierska)
Czas dostawy wynosi 2-3 dni robocze. Kurier przyjedzie pod wskazany adres między 10.00 a 18.00 i dostarczy zamówienie. Konieczne będzie dokonanie 100% przedpłaty.
Dostawa realizowana jest w dni robocze z wyjątkiem soboty i niedzieli. Jeśli Cię nie będzie, kurier zostawi Ci powiadomienie. Ponowna dostawa nastąpi za 1 dzień. Można również podjechać i odebrać zamówienie pod adres wskazany w ogłoszeniu.